در حال بارگذاری...
    1. ورود
    2. English

راهنمای تصویری

مرحله اول ثبت نام در سایت
ابتدا وارد بخش عضویت سایت سامانه 24 گردید. نشانی سایت: http://mpay.samanepay.com/Secure/Register.aspx
سپس با وارد نمودن اطلاعات خواسته شده یک شناسه جدید ایجاد نمایید. بهتر است برای نام کاربری خود را شماره موبایل خود وارد نمایید تا آن را فراموش ننمایید.
 

مرحله دوم دریافت کد فعال سازی
ابتدا بر روي تلفن همراه خود شماره #724* را وارد, دکمه Answer يا Dial يا پاسخ را فشار داده, پيام خوشامد گويي و کد ثبت نام را بر روي صفحه گوشي همراهتان ملاحظه مي نماييد. همزمان اين کد برای شما SMS خواهد شد. در صورتی که کد ثبت نام را فراموش کردید می توانید دوباره با فشردن دکمه های #724* این کد را دریافت نمایید.

مرحله سوم فعال سازی
در ادامه  وارد قسمت فعال سازی می گردید و شماره تلفن همراه و کدفعال سازی(دریافت شده از مرحله 2) را در این قسمت وارد نمایید. در صورت تایید پیغام زیر را دریافت خواهید نمود:
"شما با موفقیت حساب کاربری همراه 24 خود را فعالسازی نمودید" را مشاهده می فرمایید.

مرحله چهارم : افزدن کارت
در مرحله بعد، شما می بایست اطلاعات مربوط به کارت/کارتهای بانکي خود را در منوی ثبت کارت وارد نمایید. زمانی که اطلاعات مربوط به کارت شما ثبت می گردد پیغام "کارت شما با موفقیت در سیستم ثبت گردید" را سیستم مشاهده می فرمایید. توجه نمایید که شما برای اضافه کردن کارت به رمز دوم کارت خود نیاز دارید، در صورت نیاز به راهنمایی در مورد رمز دوم به این لینک مراجعه نمایید.
پس از عضويت در سايت و اتصال کارتهاي بانکي به تلفن همراه خود، شما می توانید با فشردن کلیدهای  #724* از خدمات سامانه 24 استفاده نمایید. تالار گفتگوی سایت پذیرای سووالات شما در مورد نحوه استفاده از این سرویس می باشد.
نقشه سایت | نمای قابل چاپ | تماس با ما | درباره ما
© 2008 - 2018 شرکت پرداخت الکترونیک سامان